Projekty / Explicit Funds

PROJEKTY

Naše realizace

Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti developmentu nám umožňují neustále inovovat a hledat nové trendy, které přinášíme do našich projektů.

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

Developerské projekty od Explicit Funds.

Vytváříme projekty výstavby bytových a rodinných domů, které jsou velmi nadčasové a žádané.

VILADOMY BŘEZŮVKY

Luxusní bydlení uprostřed zeleně jen pár minut od centra města Zlína. Developerský projekt naší společnosti ve spolupráci s architekty Semela.

Rezidence Prštné

Nacházející se v srdci Zlína, projektem se poskytuje jedinečná příležitost pro ty, kteří hledají exkluzivní bydlení v prosperujícím regionu. Bytový dům je navržen s důrazem na estetiku, komfort a funkčnost, které společně vytvářejí příjemnou a moderní atmosféru pro budoucí obyvatele.

Investiční nemovitosti

Portfolio investičních nemovitostí.

Jedním z cílů našich společností je vytvářet dlouhodobé a stabilní portfólium investičních nemovitosti, které buďto generují zajímavý výnos s nájmu, nebo mají potenciál ke zhodnocení při následném prodeji.

Nákup investičních bytů Parktower

Jsou o dispozici 1kk a v nadstandartnim vybavení nabídkem na míru, udělaným dle designového návrhu architekta. Díky tomu a velmi dobré pořizovací ceně nesou tyto nemovitosti výnos pouze s nájmu přes 9% ročně.

Nákup investičních bytů bílé domy Otrokovice

Jsou o dispozici 1kk a 2kk, v nadstandardním vybavení nábytkem na míru, udělaným dle designového návrhu architekta. Tyto byty byly koupeny primárně za účelem pronájmu, ale sekundárně se plánuje jejich prodej se ziskem.