Služby

Developerská činnost

Developerská činnost uspokojuje požadavky klientů v oblasti investičních záměrů včetně následné výstavby a prodeje či pronájmu nemovitosti dalšímu zákazníkovi. Můžete se spolehnout na kompletní realizaci vašeho investičního záměru.

Zobrazit Více

Správa majetku

Správa majetku uspokojí potřeby a požadavky zákazníků v kompletním a bezproblémovém provozování majetku včetně jeho udržování a rozvíjení hodnoty. Můžete se spolehnout na veškerou odpovědnost a profesionální péči o váš majetek včetně kompletního řešení v oblasti nájemních vztahů.

Zobrazit Více

Svěřenecké fondy

Svěřenský fond patří do oblasti správy majetku, který je vyčleněný z vlastnictví zakladatele se zachováním jeho plné anonymity. Takový majetek je bez právní subjektivity a určený k dalším účelům a spravovaný jmenovaným správcem. Veškeré záležitosti svěřenského fondu s vámi spolehlivě vyřešíme.

Zobrazit Více

Poradenská činnost

Cílem poradenské činnosti v oblasti investic, správy majetku a podnikatelských záměrů je zaručení spolehlivosti klientům, kteří se s důvěrou obracejí na naše poradenství a hledají vhodné a efektivní řešení pro jejich cíle.

Zobrazit Více

Tvorba developerských projektů

Našim klientům jsme schopni připravit a realizovat také developerské projekty na míru. 

Zobrazit Více